| ElvisTare a întrebat:

Buna All eu joc ValMondialMt2 si am 28...Sunt slab da nu stiu cum sa cresc repede.Ma poate creste va rog cineva pentru ca pe alte metine faceam 70 da pe asta ...28.Funda pentru cine ma creste sau imi spune cum sa cresc repede

1 răspuns:
| TheDubstepMan a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci intai puneti piatra de 20k pv si pe sabie patrunderii apoi du-te la orci si omoara si cand faci lv 50 fatil cu piatra de 20kpv si aia de 5k pv si aia de protectie si du-te in cave2 ca aia o sati ia numai 1 2 1 4 2.