| Mikku a întrebat:

Ce metine mai stiti pe care se creste foarte repede?

2 răspunsuri:
| 123catalino a răspuns:

Metinurile sunt:lunaris online, metin2 guabina, metin2 gx, metin2 fun, metin2 united, metin2 valmondial, metin2 apollo, metin2 adventure, metin2 story, metin2 hammer, metin2 dark si metin2 zaken

| costinxx22 a răspuns:

Stiu eu un metin foarte tare care cred ca iti va placea are king 4 de toate are! Se numeste metin2 hotstyle e cel mai tare intr-o zi faci lvl 140 ai mape noi! Cam atat stiu daca vr sa-ti spun site uite-l aici: www.hotstylemetin2.com! Sper ca te-am ajutat! Funda?