| DaDyva1992 a întrebat:

Buna TPU : imi puteti spune metine unde pot creste repede?

5 răspunsuri:
| xJustJuss a răspuns:

Nu iti mai consuma timpul cu metin2. Eu am avut lv 77 pe Ro, Full bns, P=uri, G-uri si m-am lasat.E o pierdere de timp si de bani metin2.Toti incultii, jegosii, prostii, handicapatii sunt intalniti acolo..Iti e si sila sa te duci sa cresti in v2-v3.Daca tu tii neaparat incearca Metin2 Earth, Metin2 Alaska, Mt2Tim,Mt2Hammer,Mt2GX,Mt2Steel,Mt2RoSpeed,Etc.

| DaDyva1992 explică (pentru xJustJuss):

Mersi pntru raspuns dar pot sa cresc repede aici? si este in romana?

| xJustJuss a răspuns (pentru DaDyva1992):

Toate sunt in romana, pe toate cresti ff bine. Funda?

| DaDyva1992 explică (pentru xJustJuss):

Dar dar stie ce e ca daca sa zice ca fa 55 si cineva mi l-a furat ...asta nu-mi place

| Ancuta24 a răspuns:

Poti juca mt2 critek dar nu e in romana sunt spanioli mai mult pe el dar sunt maxim 20-45 de romani daca vrei sa joci scrie pe google mt2 critek cauti pagina mudada si dai pe ea... Funda tongue?