| ƦαℓυҜα a întrebat:

Buna all! Nu inteleg ceva la jocul "Lady popular". Am un cont de level 5 si vroiam sa dau provocare la una de level 10 si stiu ca doar la nivelul 5 poti da provocari dar mie asa imi apare:"Domnişoarele nu se pot înfrunta de pe aceeaşi adresă de IP"Deci ce inseamna asta si ce trebuie sa fac?!
Fundita celui mai bun raspuns! PwP parfumat...[:X](! multumesc anticipat!)

Răspuns Câştigător
| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Inseamna ca mai ai un cont pe acelasi ip...bft la joc:* poate imi spui cum te numesti in joc printrun msj