| King_4109 a întrebat:

Buna all! Stie cineva vreun hack pentru Green Farm sa faci bani? sau orice fel de hack pentru Green Farm? fiti expliciti!

1 răspuns:
| CRlSTIAN a răspuns:

Eu zic asa vrei sa faci bani... dupe pe cj.com fa un cont nou, ai sa primesti un formular sa il completezi il trimiti inapoi esti acceptat apoi doar faci reclama produselor care ei ti le da pentru reclama si daca cineva cumpara prin linkul tau ai 10 sau 15 % din valoare produsului. Sper sate ajute pe mine ma ajuta si acumwinking