| Ionel_Balan_1973 a întrebat:

Am 11 ani și am descoperit acum o săptămână jocul „The Sims freeplay" și nu știu cum sa duc copilul la toaleta sau cum sa își facă nevoile.Este bebe încă! Și mai am o întrebare : În cat timp îmi crește bebelușul în căt sa poată meargă

Răspuns Câştigător
| Andreea555012 a răspuns:

După câteva zile o sa facă pe el si atunci trebuie sa ii schimbi scutecul

| Ionel_Balan_1973 explică (pentru Andreea555012):

Ms mult! Cautama pe facebook Ionel Balan o poza cu mine cu ochelari de soare. Hai sa fim prieteni sa ne putem vedea orasele!

| Andreea555012 a răspuns (pentru Ionel_Balan_1973):

Eu nu pot da cerere de prietenie dacă vrei scrie tu Andreea Florentina Cozma si e o poza cu mine la profil si pe coperta!