| Skumpik2013 a întrebat:

Cum cresc bebelusul in jocul Sims 2? Funda celui ce imi spune exact pasi pentru a creste bebelusul. happy

4 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Cresc singuri. Tu nu trebuie decât să îi hrăneşti, schimbi şi speli.

| dodicuta a răspuns:

Daca sunt sugari, ii pui in patut si cand vezi ca plang sau e pe galben sau portocaliu casuta unde le apare poza, le schimbi scutecul( e un fel de masuta, o cumperi de unde ai cumparat si patutul) sau il speli la chiuveta( dai click si dupa wash...(numele lui/ei). Daca tot plang dai pe frigider si dupa get bottle for...(numele). Daca e mai mare, dai click pe el si o sa iti apara de ca are nevoie.

| Skumpik2013 explică:

Eu vreau sa spun pe ce apas ca sa ii fac ziua de nastere la aia ma refer.

| Furculingură a răspuns (pentru Skumpik2013):

Aaa, păi trebuie să te duci la un telefon şi să dai petrecere. ( dai pe " Throw party " şi selectezi " Birthday party " ). Cumperi tort, şi când vin invitaţii dai click pe el şi selectezi copilul de pe listă.