| xcristix a întrebat:

am 14 ani si un pc cam vechi deci nu imi merg jocurile mai noi de 2005 asa ca m-am gandit sa trec la site-uri,bloguri,si mi-am facut blog cu ajutorul lui blogger de la google, si acum intrebarea este daca pot face in vreun fel bani cu el pana fac 18 ani,adica toate serviciile cu reclame cer cont bancar pentru plata,iar tata ar zice ca-s nebun daca ia-s zice sa fac un cont pe numele lui, asa ca ce solutii imi mai raman?

1 răspuns:
| vlady434 a răspuns:

Mai ai rabdare putin pana faci clasa a zecea, iti iei o slujba de necalificat (vara), strangi niste bani, si iti faci PC-ul.Nu ai neaparat nevoie de blog.