| anonim_4396 a întrebat:

As avea o scurta intrebare legata de WoW (World of Warcraft). Daca cumpar acum toate expansiunile si fac de exemplu un caracter level 100 mai pot juca pe el dupa ce se termina abonamentul? Din ce am inteles aici: https://eu.battle.net/support/en/article/world-of-warcra ft-starter-edition inca mai pot juca daca expira abonamentul dar nu stiu daca mai pot juca pe un caracter level 20+ sau mai am acces la teritoriile din expansiuni. Rog un raspuns de la un cunoscator al jocului. Multumesc.

1 răspuns:
| Mistiss a răspuns:

Nu prea ti-am inteles intrebarea. Dupa ce ti-ai cumparat expansiunile, banuiesc ca trebuie sa platesti si jocul. Si platesti un timp anume. O saptamana, o luna etc. Si dupa ce iti trece timpul, poti sa te joci doar cu caracterele de lvl 20 sau sub lvl 20. Sau, poti sa cumperi din nou un timp anume. Daca nu ti-am raspuns corect sau cum ai vrut tu rolling on the floor da-mi reply si fi mai explicit.