| alicia2000 a întrebat:

am antivirusul norton de la romtelecom si as vrea sa-l dezinstalez, pentru ca am auzit de ub antivirus mai puternic, si gratuit pe deasupra, imi poate spune cineva cum il pot sterge din factura dar de pe site, ca nu as vrea sa sun la ei, ca "ma invart pe toate partile"ca sa-l pastrez. dau fundita, multumesc.

Răspuns Câştigător
| atentat a răspuns:

Start control panel si dezinstalare de ub? n-am auzit eu folosec avast i cel mai bun dupa parerea mea.