| daiannna_9951 a întrebat:

URGENT! Am mare nevoie de un specialist cu care as vrea sa iau din tot sufletul meu legatura sa ma ajute sa imi spuna cum sa dezinstalez Antivirusul Norton 2003 nu e bun de nimic nu imi da voie sa fac nimic si nu il pot dezinstala HELP.Va rog frumos sa imi spuneti ce as putea sa fac sa il dezinstalez nu mai rezist si nu as vrea sa reinstalez din noi windows-ul deoarece azi am facut chestia asta va rog spuneti-mi cu ce program cum as putea sa dezinstalez Antivirusul Norton. Funda va dau orice doar ajutati-ma e un site unde oamenii se ajuta as avea si eu mare nevoie de ajutorsadMultumesc frumos celui care ma ajuta sunt disperata!

Răspuns Câştigător
| alex_4140 a răspuns:

Http://www.revouninstaller.com/start_freeware_download.html ia de aici revo uninstaller si daca ai nevoie de ajutor dai add alexsteauaboss

3 răspunsuri:
| holeron a răspuns:

Cel m-ai simplu ar fi din meniul Start, clik pe AllPrograms cauta Norton si da clic pe Dezinstaler, sau dai clik pe panoul de control(Control Panel), cauti Add or Remove Programs si dai dublu clik pe el, asteapta sa se actualizeze programele care le ai instalate, cauta Norton-ul alege-l si da clik in dreapta pe Remove.Da ok daca-ti cere confirmare pentru dezinstalare.

| rZv995 a răspuns:

Intra:My Computer, Add or remove programs(Stanga sus), si il cauti acolo.
Sau foloseste un program de dezinstalat.

| S0uNdZ a răspuns:

Intra in unistall or change program cauta antivirusu dai click pe el si selecteaza uninstall