| Kapshunik a întrebat:

Am cont pe Lady Popular si sunt la nivel 6.Acolo imi spune ca sa ma despart de iubit, dar eu nu pot. Apas pe desparta-te si imi scrie:Nu ai noroc...Inca nu ai iubit...Incearca din nou.Cum sa fac ca sa ma despart de iubit?

Răspuns Câştigător
| DianaIstratii a răspuns:

Incerca de mai multe ori...Nu poti decit o singura data pe zi sa incerci, asa ca incearca in fiecare zi pina cind te vei desparti...winkingbig grin

1 răspuns:
| Biuka a răspuns:

Asa se face cum ai facut si pana acum.
dar nu iese din prima incercare sau din a2a,
Mai incearca :* Asa am patit si eu si doar din. a5a incercare m-am despartit de el laughing