| rburghiu a întrebat:

Am desarcat un hack care se numeste conquiztador killer. Am intrat pe el si pe joc si nu imi merge. Am vazut pe youtube ca la alti merge. Am vazut la un video ca trebuie sa apas pe un butot de me tastatura dar nu stiu care. Daca stiti spuneti-mi. Eu am conquiztador killer v2 e bun sau nu?
Pt raspun bun dau funda da repede ok?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Pe degeaba ti-ai luat acel hack pentru ca 1 la mana: cei de la conquiztador au instalat o noua versiune si numai merg hackurile
2 la mana: videourile de pe youtube sunt vechi mult prea vechi..si la acel hack trebuie sa apesi pe END la prima intrebare dar cum ti-am zis numai merge acest hack!