| anonim_4396 a întrebat:

Deci am intrat pe "YouTube" am vazut un video, l-am dat la "Full Screen"si am copiat imaginea(de la tastatura pe "Print Screen"). Am dat "Paste" in "Paint" dar imi apare prea mare, ce sa fac ca sa imi apara mai mic? Unde sa apas? Nu-mi ziceti sa "printez"imaginea la video-ul mic de acolo, ca nu fac.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Ai incercats a salvezi asa mare cum iti apare initial? De obicei se salveaza in format normal.
Daca dupa ce salvezi e tot mare, atunci intra in photoscape si ii reduci dimensiunile.