| SecretLady a întrebat:

TPU, am auzit ca la conquiztador exista un hack numit conquiztador killer...Si de curiozitate l-am pus la descarcat ...Toate bune si frumoase se deschide programu si imi arata ceva de genu Apasati pe END la prima intrebare, apas dar nu merge. De ce?

2 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Niciun hack de Conquiztador nu mai funcţionează deoarece adminii acestui joc şi-au dat seama de aceste şmecherii, deci nu ai cum să mai trişezi.Ai grijă mare ca acest hack să nu-ţi fi virusat calculatorul, deci scoate-l cât mai repede din calculator că e posibil să aibă un virus extrem de periculos.Propun să jucăm toţi corect ca să învăţăm niste lucruri utile! Pa, pa.

| Experienta a răspuns:

Da. Ti-l dau eu pentru 4-6 Euro. ID : catalingrad2012@yahoo.ro