| Betty2001 a întrebat:

am devenit admina la o pagina foarte frumoasa pe facebook,... dar nu am idei, nu stiu ce sa postez, sa ma fac placuta de ceilalti, ce fel de poze sa pun? va roog ajutor
funda! ^_^

Răspuns Câştigător
| Crizty a răspuns:

Sal,posteaza si tu poze amuzante ceva de genu sti ca lumea sau celanti plyeri sa le zic asa prefera o poza amuzanta, sti cum ie tu cand vezi o poza haioasa nu-ti place ma ce are ie poza! asa si tu cauta o pozaamuzanta sau poze amuzanta sa ma exprim corect... sper ca te-am ajutat...