| stefiodette a întrebat:

Am făcut 9 misiuni in Gta San Andreas și le-am salvat pe toate, daca ies de tot din joc misiunile rămân salvate dar daca vreau sa fac misiunea 10 nu merge.Trebuie să le fac de la capăt, Adica întâi pe prima apoi pe a doua...
Etc. Îmi spuneţi unde trebuie să fac ca atunci când ies din joc să rămân la a 10 misiune?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu101 a răspuns:

Eu iti recomand sa faci aceasta misiune folosind save game.Asa mi-a facut si mie si a trebuit sa folosesc save game ca sa trec de ea.Cu save game poti termina tot jocul descarcand de pe Google,, Gta San Andreas save game mission 100''.