| Whisy a întrebat:

În Gta V(singleplayer) am facut 81.3% din misiuni din câte îmi apare la setari.Îmi spune ca mai am o misiune la Franklin iar la Michael nici una, dar pe mapa nu îmi mai apare nici un punct pentru vreo misiune. Știe cineva ce trebuie sa fac sa continui misiunile?(am trecut de misiunea în care trebuia sa aleg dintre cei trei, care sa moară și l-am ales pe Trevor). Mulțumesc!

1 răspuns:
| pr0fu a răspuns:

Nu joc Gta 5, dar am avut un prieten cu o problemă asemănătoare. Uite aici ce ai putea sa încerci: https://support.rockstargames.com/......t-MISSIONS