Am facut un dvd cu Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi in format iso. si l-am facut prin alchool 120 pentru ps2, dar cand il bag in ps2 zice please insert a playstation disk. asta inseamna ca nu ii modat ps2? cum fac sa il modez? sau daca pot contacta pe cineva? eu sunt din oradea. multumesc

1 răspuns:
| BogZzyY a răspuns:

Nu merge! il faci cu PCSX2 un program care iti face jocul pc in format pc2. ca sa-l downloadezi scrii pe google si iti da mediat
merge 100%!
fundoi?