| AlexisM999 a întrebat:

Bună! Am gasit un hack pentru un joc cu toate pass-urile deblocate gratis, am încercat dar la un moment dat (când trebuia să descarc link-ul) mi-a zis ceva în genul "Sunteți sigur că doriți să descarcati linkul, poate dauna dispozitivului", să îl descarc sau nu, dacă dau "ok" cu ce ar putea dauna? Dau funda *

Răspuns Câştigător
| NintendoHackers a răspuns:

Bună! Cred că atât timp cât nu rulezi programul de instalare a jocului, PC-ul tău va fi OK. După ce termini descărcarea, îți recomand să folosești acest site ca să verifici dacă fișierul are malware: https://www.virustotal.com/gui/home/upload
Sper că ți-am putut fi de ajutor. :)

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Iti instaleaza malware care iti iau conturile si le trimit ca sa fie vandute dupa.