| MissSecret a întrebat:

Hack-urile chiar functioneaza? Eu nu am incercat. Ati putea sa-mi dati un link cu un hack pentru ourworld care sa fie fara survey. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| mmarian425 a răspuns:

Iţi recomand să nu foloseşti nici un hack.De obicei poţi găsi viruşi gen CryptoLocker care iţi ia toate datele din pc.Incearcă să joci cât mai corect posibil.Dar dacă vrei un hack foloseşte Cheat Engine.Sunt multe tutoriale pe net.Baftă!

| MissSecret explică (pentru mmarian425):

Imi poti a un link cu cheat engine? Te rog. Dau funda

| mmarian425 a răspuns (pentru MissSecret):

Scuze că am răspuns aşa de târziu dar uite aici linkul http://www.cheatengine.org/

3 răspunsuri:
| Geanina1107 a răspuns:

Pai unele merg si se bazeaza pe un program care toate calculatoarele ar trebui sa il aiba. Acel program este Winarr daca este expirat trebuie cumparat si asa poti folosi hack-ul. Am sa ma interesez pentru ati da un link de hack pentru OurWorld. :*