| AlexandraImiplaceciocolata a întrebat:

Am inceput sa ma joc Metin2.ro Dar, am nevoie de indrumare, adica, daca puteti sa imi spuneti ce ar trebui sa fac, ca sa pot avea un caracter bun. (razboinica, corporal) Ar fi fantastic daca ati putea sa imi dati toate detaliile, nu prea cunosc jocul. happy Funda!

1 răspuns:
| FreeKiller a răspuns:

Metin 2 e un joc de actiune si cel mai bun caracter e suroaica laughing in joc trebuie sa ba ti mobi sau sa provoci la duel playeri si sa faci misiuni daca vrei
sa faci itemele mai bune du-te la un satean pe nume fierar si pune itemul la el dar trebuie sa dai yang si iti poate esua daca ai prieteni sau prietene care joaca le poti face prietene si pe metin2 apesi click dreapta la un player si apesi prieten sau apasa chat ca sa vorbesti cu un player sau enter sa vorbesti cu toti playeri in joc sunt si magazine atentie la lv tau trebuie sa bati mobi de lv tau sau mai mic de lv tau ca daca un mob e mai mare decat lv tau te omoara dar nu mori de tot cati arata o iconita cu restarteaza aici sau restarteaza in oras si iti mai zice multe jocul. Funda?