| love_6120 a întrebat:

Buna!
Am instalat jocul Playboy si nu pot sa ma joc., ..imi apare PLEASE INSERT THE CORRECT CD-ROM, SELECT OK AND RESTART APPLICATION

Răspuns Câştigător
| emblem23 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa ai copiezi crak-ul, si asta o faci intrand in jocul propriu-zis si acolo ai un folder cu denumirea crack, copiezi ce se afla in el si apoi dai paste in folderul unde ai instalat jocul, banuiesc ca in program files, dupa ce dai paste trebuie sa selectezi optiunea 'copy and replace' unde te intreaba el, sper ca ti-am fost de ajutor... funda?