| andrey88 a întrebat:

Mi-am instalat jocul Far Cry cu daemon tools iar cand ii dau play nu porneste. Imi apare eroarea: please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application. Jocul l-am inscriptionat si pe un dvd si tot eroarea asta imi apare cand vreau sa intru in joc. Care ar fi problema. Multumesc.

8 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Nota 10 pentru toti respondentii! asa se face! cu o mica completare, ai grija sa nu iti vada antivirusul crack-ul ca fiind virus! daca ti-l vede, dezactivezi 5 minute antivirusul sau bagi in optiunea antivirusului o exceptie a acelui crackhappy succes la jucathappy

| Aesir a răspuns:

Nu i-ai bagat crackul

| Damasc a răspuns:

Intrii in my computer unde i-ai facut imaginea virtuala, copy crack si paste in folderul unde ai instalat jocul.

| DanutsZaa a răspuns:

Descarci crak ul sau mi s epare k il ai deja in joc. apoi dai copy la crack si te duci in C>Program Files> si cauti unde s-a instalat jocul apoi dai peste in folderul jocului. o sa iti zica, k exista deja dar dai replace. apoi deschizi jocul. o sa iti mearga happy

| SovietMarshalPeter a răspuns:

Stai,acum mi-am luat jocul si trebuie sa pui dupa ce instalezi toate dicurile pui din nou disk unu si merge, da la mine nu se vede solu.

| nekmario a răspuns:

De unde pot downloada si eu crack? dti un link va rog!

| k05m1n a răspuns:

Looooolll am descoperit pui crackul in acelasi folder si inlocuiesti cracul cu farcry. exe si porneste shttttt joc far cri funda daca iti merge ok plz

| steff2015 a răspuns (pentru k05m1n):

Daca stii spune-mi cum fac la nfs porsche ca tot erroarea aia the insert corect cd rom imi da te rog daca stii