| BlancaBia a întrebat:

Bună, am instalat jocul Sims 3 University Life, am căutat cheats pentru joc am gasit :
shazaam : adaugi 2.500 puncte de satisfacţie Simului activ
make friends for me :Faci câţiva prieteni pentru Simul tău
make me know everyone : Simul selectat îi cunoaşte pe toţi ceilalţi Sims

Nici unul nu îmi merge ...Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| Girl72 a răspuns:

Uite aici coduri Sims 3! (merg şi pentru expansion packs) http://www.cheatcc.com/pc/sims3cheatscodes.html#.Ud1u_TuBl7c

| RedHead25 a răspuns:

Cel mai bun cod este CTRL+SHIFT+C si dai testingcheatsenabled true si ENTER
Dupa aia poti sa glisezi practic tot, sa-ti faci prieteni imediat, sa pui toate cerintele la verde ex:Mancare, Somn, etc.
Pentru bani multi: motherlode
sau CTRL+SHIFT+C familyfunds (numele de familie) (suma) si ENTER, pentru mai multe coduri CTRL+SHIFT+C si help.
Spor la joc

| Maryutzza_Karly_1998 a răspuns:

Motherlode adaugi 50.000 de bani.
testingcheatsenabled true ( ti apasat pe shift si pe cutia postala acolo ai mai multe oportunitati )

sper sa-ti fi fost de ajutor!