| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Am instalat sims 3 + expansiunile generations si pets si amairamas sa pun cack-ul dar nu stiu cum. Imiputeti explica voi mai detaliat? Funda si vot!:*

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Copiaza si lipeste fisierul "TS3.exe (MEDICINA) în" C/Program files/The Sims3/Game/Bin. La toate expansiunile in BIN duci crackul. Se aplica la urma dupa ce ai instalat toate expansiunile si nu pe rand dupa fiecare expansiune.

| DanutzzaMaria99 explică (pentru neluL):

Dar unde gasesc TS3.exe?

| neluL a răspuns (pentru DanutzzaMaria99):

In fisierele descarcate de tine.

| DanutzzaMaria99 explică (pentru neluL):

Si daca in fisiere nu gasesc, il pot descarca si de pe net crack-ul? Mi-ar fi mai usor asa. happy

| neluL a răspuns (pentru DanutzzaMaria99):

NU e mai usor pentru ca fiecare crack e facut pentru o anume varianta de joc si deci e posibil sa-l descarci si sa nu mearga! Nu ai un info.txt cu instalarea in pach?

| DanutzzaMaria99 explică (pentru neluL):

Ok. Am gasit. Si crack-ul de la sims normal il pun si la expansiuni? Sau fiecare expansiune are crack-ul ei?

| neluL a răspuns (pentru DanutzzaMaria99):

Fiecare expansiune are crackul ei. Toate le pui intr-un loc si anume BIN.

| DanutzzaMaria99 explică (pentru neluL):

Am luat din folderul fiecarei expansiune crack-ul si l-am pus unde am instalat si tot nu merge. sad Spune no disc game found. Please insert the CD.

| neluL a răspuns (pentru DanutzzaMaria99):

Ai facut vreun update la joc? Nu ai un fisier.txt cu instalarea in pachul jocului? Vezi ca trebuie sa ai ceva acolo!