| VvladCobianu a întrebat:

Am instalat ieri sims 3 cu toate expansiunile si stuffurile uiltimul fiind pets, toate au mers bine ieri da azi cand am intrat in el imi arata ca sims 3 pets nu e instalat, dar e este instalat si daca il dezinstalez nu dispare. Ce sa fac?

1 răspuns:
| xey a răspuns:

Instaleaza-l din nou, pe calculator si il lasi pe ala sau dai restart sau apesi pe maus in dreapta( pe joc) si iti da mai multe acolo, dai la deschidere ca administrator(sau ceva de genu)
sper ca te-am ajutat