| Marian_7587 a întrebat:

am instalat un joc de o zi, numit driver san francisco l-am jucat, prima zi, iar apoi a doua zi cand am dat sa intru pe el, se incarca vreo cateva secunde iar apoi, nimic, nu stiu ce are, dati niste idei, dau vot + funda, si o sa tin cont de dumneavoastra in urmatoarele mele intrebari, multumesc anticipatwinkingbig grin

1 răspuns:
| andreiutzul2 a răspuns:

Uita-te daca ai sigur placa video HD, daca nu reinstaleazal si o sa-ti meargahappy