| CrAzYxStAr a întrebat:

Buna am intrebare despre cheat engine. Acum cateva zile l-am descarcat pentru imvu era versiunea 6.2 si atunci cand imi adaug creditele nu le pot folosi ce as putea sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| gaby202000 a răspuns:

Este posibil ca jocul tau sa aiba anti cheat sau pur si simplu valorile nu se lasa editate cum am patit si eu pe android cu game killer. daca nu se lasa editate valorila nu ai ce face, informeaza te pe net daca are jocul anti cheat si cauta un injector.