| MissEllena a întrebat:

Am jocul The Sims 3 si de ceva timp am instalat si The Sims 3 Pets doar ca de putin timp atunci cand simsi mei vor sa se casatoreasca daca celalalt sim nu este de-al casei nu se muta automat asa cum ar trebui! Ce sa fac? Sa reinstalez The Sims 3 si The Sims 3 Pets? Va rooog ajutor! Dau funda daca vad ca a mers!

1 răspuns:
| lordx2013 a răspuns:

Am patit si eu... cred ca este din vina lui Sims 3 Pets.Incearca sati salvezi casa si celelalte pe un stick si reinstaleaza mai intai doar Sims 3... daca vrei instaleaza si Sims 3 Pets dar daca se intampla la fel inseamna ca este Sims 3 Pets de vina.