| loveee a întrebat:

Hi! am si eu o problema. am instalat sims 2 (il aveam instalat si inainte si a merg perfect + pets seasons free time bon voyage ikea home stuff etc) si acum l-am instalat din nou numai ca nu merge prima data l-am instalat a mers am instalat si season si zicea ca am o versiune gresita de la sims 2 apoi l-am >dezinstalat- reinstalat si acum apare imagine aceea de la inceput alba in care scrie sims 2 se stinge si ar trebui sa porneasca jocul numai ca nu se intampla nimic... am luat al sims si tot la fel se intampla ...ma poate ajuta cineva va rog multt[-o< multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

L'ai instalat in daemon tools?thinking si ai bagat in daemon tools cd'ul ala cu "play?" asta daca ai jocul de pe net.