| andreibossu15 a întrebat:

BUna am nevioe de ajutor am un netbook si windows7 si nu imi merge gta san andreas zice ceva de culoare. Dau funda daca ma ajutati la oricine

2 răspunsuri:
| andreibossu15 explică:

Pai 1gb ram 300 hard 521 mb placa video procesor Intel Atom Inside

| ursachy a răspuns:

Iti merge cu siguranta incearca de pe i s o h u n t si vezi i-al pe acela cu mai mult tracking si care a fost descarcat de multi, o sa-ti dai seama are mult verde in dreapta si multe voturi si descarcari, da-i la search si cauta-l