| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa pot scapa de bitdifender.am instalat la cineva in netbook din italia prin team viewer si am observat ca merge greu din cauza lui.am dat sa dezinstalez cu revo unistaller, sa dezinstalat ceva din el si cam pe la jumate mi-a dat eroare.acum cand dau sa sterg (windows 7 home)imi zice ceva legat de administrator, accept si imi arata ca si cum ar fi instalat ca lucreaza.am incercat si cu unlocker si nu merge.mentionez ca am instalat si antivirusul de la microsoft si spre surprinderea mea nu sa locat windows.va rog din suflet ajutati-ma sa scap de bitdifender.multumesc anticipat pentru ajutor. dau funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| EduardLaw a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi cu aplicatia de la windows daca nu intra in program files intra la bit defender si dai pe uninstall daca nu merge incearca sa-l instalezi din nou si dupa ar trebui sa mearga dezinstalat corespunzator

2 răspunsuri:
| GIGOLO987 a răspuns:

Reinstalezi windows-ul

| teodor12 a răspuns:

NU cred ca este necesar o reinstalare de windows doar trebui sa intri in start>run>regedit.exe si sa stergi tot registri ce tin de bitdifender(dar totusi trebuie sa ai cunostinte despre PC si mai ales despre windows