| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns. Poate nu ati inteles. Ma refer la acesta, http://armorgames.com/play/5645/chaos-faction-2. Iar 3 cand apare? Multumesc ca vreti sa ma ajutati. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

''Ooops! We can't find that!'' The link is not working. posteaza-l din nou sau da-mi un pm cu linkul iar daca stiu iti zic. nb
p.s: Daca ceea ce vrei sa ne arati este pe contul tau atunci nu putem intra deoarece ar trebui sa ne logam cu datele tale ca sa putem vedea.