| Dyka a întrebat:

Am nevoie de voi sa ma ajutati in legatura cu 4Story. Vreau sa gasesc un Gold Hack pentru versiunea 2012 care sa treaca de Hack Shield.Un link un sfat sau o cale sa dezactivez Hack Shield mi-ar fi de ajutor.DAU FUNDA PENTRU SOLUTIA CARE MERGE!

3 răspunsuri:
| CyLvEr a răspuns:

Pai acest hack shield este incoporat in 4story, iar daca il stergi nici 4s nu iti va mai funtiona, mai bine lasa hack-ul, vei primi ban in cateva minute de uz al hack-ului, si eu am incercat si nu am gasit nici o solutie.

| Dyka explică (pentru CyLvEr):

Ma gandesc sa folosesc un cont secundar apoi sa transfer banii pe contul care imi trebuie dar banuiesc de ban...mersi de raspuns

| CyLvEr a răspuns (pentru Dyka):

Pai ti se poate da ban pe IP, adica sa ai ban pe toate conturile tale de 4s...
dar nu o sa poti trece de hackshield sad