| alexis23 a întrebat:

Am niste probleme cu mess-ul. Acum 2 saptamana. niste prieteni mi-au zis ca au primit de la mine dupa ce am iesit ceva in legatura cu un ipod sa cumpere si nu stiu ce. Scria in engleza. Am scanat tot computer-ul si am detectat 2 virusi care i-am bagat in carantina. Saptamana asta mi-au spus ca le dadeam buzz si ca le vorbeam in engleza. Mi-am schimbat parola crezand ca poate id-ul este compromis. Am scanat iar si nu mi-a gasit nimic de data asta. Acum cand am intrat iar pe mess, mi-am gasit persoanele ori scoase din lista ori cu numele schimbat adica era doar id-ul ci nu n umele pe care le pusesem eu. Va rog. Spuneti-mi daca e virus de la mess sau ceva!

1 răspuns:
| DaYannaDG a răspuns:

Nu cred ca e virus... posibil sa-ti schimbe cineva parola stiindu-ti datele personale. Cred ca ar fi bine sa-ti schimbi id-ul.