| nexT_2456 a întrebat:

Am o intrebare il legatura cu jocul counter-strike-ul, deci am facut cerere de slot, si owneru a aceptat cererea, si a spus sa-i dau pm cu datele, si vreau sa imi spuneti ce inseamna Pm si unde pot sa ii dau datele, si datele ce sa contina doar parola pe care vreau sa o pun? adica pot sa ii le dau pe mess s-au unde ca nu inteleg ca nu am mai avut pana acum slot? va rog frumos! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Amrooo a răspuns:

Poi poti sa i le dai pe mess.
Datele= Nick + Parola
Ca sa ii dai pm pe forum...Te duci la profilul lui si dai click pe PM dupa care ii scrii acolo datele..Ca sa te connectezi la server trebuie sa scrii in consola: setinfo _pw parola.Intre setinfo si _pw sa fie spatiu...Bafta!