| nexT_2456 a întrebat:

TPU! Am o problema la counter-Strike.Deci aseara am luat slot si imi ramane parola salvata pe acel counter-strike, daca intru pe alt counter-strike imi cere parola dar daca intru tot pe ala care joc eu nu imi cere nici o parola ca si cand nu as avea nici un slot.Asa si ma enerveaza foarte tare sa imi faca asta adica eu am slot, si ma lasa ca si cand nu as avea nici un slot, si macar daca eram nu mai eu in casa dar mai este si fraimi-o si ma gandesc ca poate sa intre cu niku meu ca e mai ....si vreau sa imi spuneti daca exista vreo solutie sa imi apara ca imi trebuie parola de cate ori intru in cs si sa nu mai ramana salvata? Va rog! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Shaarawy92 a răspuns:

1.Poate fii de la fratitu`
2.Cand intri in cs-ul celalalt, scrii in consola [ ` ] setinfo _pass [Scrii parola, cum ar fi catapulta2132412412]
3.Dezinstaleaza cs-ul celalalt