| eddy2012 a întrebat:

am o intrebare legata de jocuri. In GTA vice city, cand faci misiunea cu baiatul cu Pizza, trebuie sa duci pizza cu un scooter rosu la diferiti oameni, dar cand ajung la ei, ce trebuie sa fac, sa le dau pizza... trebuie sa apas ceva tasta,,, sau? ca stau langa ei, dar nu reactioneaza.

va rog sa raspundeti doar daca stiti. raspunsul corect primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AlexC a răspuns:

Trebuie sa faci un drive by. Apesi pe Q sau E pentru a te uita n stanga respectiv dreapta si dupa aceea apesi pe fire( LCTRL sau mouse) si vezi ca pizza trebuie sa le o arunci drept in fata ca sa o prinda sau in apropiere, dar sa nu iti fure ceilalti trecator pizza aruncata ca te vei duce din nou la pizzarie sa iei comanda.