| Georgeboss1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de jocul devil may cry 4.
Daca stiti misiunea 13 cand il iau pe dante si il pierd pe nero ajung la punctul misiuni unde este o statuie cu capete de sarpe.
Acolo nu stiu in ce directie sa o iau prima a doua si a treia oar ca trebuie sa o iau pe unde este corect ca sa aprind statuia daca imi spuneti cum trebuie sa o iau dau fundaaaaaaa.
PLZ RASPUNDETI CAT MAI REPEDE PUTETI!

Răspuns Câştigător
| Ace77 a răspuns:

Man e o combinatie, depinde la ce grad esti mereu ramine la fel chiar daca ei misiunea de la capat.Am terminat la toate gradele human-hell or hell, scuze nu mai stiu combinatiile da tasteaza pe youtube misiunea si gradul si urmareste! Mult noroc.A da stiu ca era o faza mergi in inversul umbrei daca e in stinga i-ao pe drumul din dreapta.Si la cele 2 misiuni cu zarul e o schema daca deasupra e nr 6 si dai cu ghiara atunci vei da 6 daca e 4 dai 4 mult noroc!

2 răspunsuri:
| Ace77 a răspuns:

Multumesc pentru funda daca mai ai nevoie de ceva sa zici!

| Georgeboss1999 explică:

Ok.