| OnutzaDragutza33 a întrebat:

Cum livrez pizza in Gta Vice City? De cate ori ajung la destinatie, nu stiu sa apas unde ca sa o livrez!
Va rog ajutati-ma cu un raspuns urgent!

Va multumesc

4 răspunsuri:
| MiTa21 a răspuns:

Te duci in lumea a doua la pizerie e(pizzeria e acolo cand te duci spre politie faci stanga si mergi in fata si te duci in dreapta magazinului si iei scuterul)apoi apesi CapsLock si te plimbi prin oras si cand primesti comenzi te duci sa le livrezi si cand ajungi in dreptul persoanei care a comandat apes Q sau E depinde ce taste ai u sa te uiti in dreapta si apesi CTRL si o sa arunce pita spre el.Atat.

| OnutzaDragutza33 explică (pentru MiTa21):

Multumesc Mult!

| OnutzaDragutza33 explică (pentru MiTa21):

Multumesc mult!

| MiTa21 a răspuns (pentru OnutzaDragutza33):

Nu ai Pentru ce