| Raulyo a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca TRANSFORMICE. As vrea sa fac o mapa lunga,dar nu stiu cum,stiu ca trebuie sa pun un cod, am cautat pe net si am gasit asta: dar am vazut mape mult mai lungi, eu vreau sa mie mare in inaltime si lunga, dau FUNDA! MERSI!

1 răspuns:
| ALEX77WINNER a răspuns:

Petru a face o mapa lunga (defilante) dai la editorul de mape si dai la Salveaza/Incarca/Testeaza si jos iti apare o bara, sub ea scrie Incarca, adica trebuie sa bagi un cod.

Site cu, coduri:http://pastebin.com/UpEC0znt

Poti sa modifici mapele, ex: (originalul)

(Prelucrat)

Ai observat ca la "H" am scris 1000 in loc de 60 si la "L" am scris 3000.

H=inaltimea unui obiect
L=grosimea unui obiect

Si poti sa iti modifici mapa asa mai departe.

Alt site cu, coduri: