| MangoGirl a întrebat:

Am o intrebare pentru sims2...Am gasit-o pe Bella Goth in Strange Town dar nu stiu cum s-o fac sa se intoarca inapoi in orasul ei, la familia ei.Ma puteti ajuta? fundita garantat.mersi anticipat

2 răspunsuri:
| ASDSM a răspuns:

Nu poti sa muti persoane in alte orase

| xXDianaAlexandraXx a răspuns:

Daca vrei sa fii prost ASDSM esti deja fiindca poti sa muti oamenii in alte orase! tot ce treuie sa faci este sa o muti pe Bella intr-o casa apoi dai acolo unde sunt case dai pe sageta aia cu casa si apoi dai pe casa ei te duci acolo in pleasantview si apoi pui casa undeva si dupa aia te descurci tu sa te imprietenesti cu Mortimer. fundita? laughing