| DanielBogdan a întrebat:

Cine imi spune ce jocuri calumea imi merg in conditile in care my System este : Procesor:AMD Athlon(tm) 64X2 Dual Core Processor 5400+ 3, 81 GHz
Memorie RAM:2, 00 GB
System type: 64-bit
Placa video:NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430? Dau funda

Răspuns Câştigător
| LeParrain a răspuns:

Prototype
Crysis 1 2
F.E.A.R 2
NFS SHIFT
Just Cause 2
Rezident Evil 4, 5
Battlefield 3
GTA 4
GRID1, 2
Dead Space 2
CallOfDutty Advanced Warface
Half Life 2
Assasins Creed 1 2
Majoritatea o sa iti mearga destul de bine dupa ce iti cumperi o placa video.
FUNDA? big grin

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cind iti iei o placa video ca lumea, atunci sa vii cu pretentii la jocuri ca lumea. Pina atunci, Tetris, sah si Minesweeper. Eventual Hearts of Iron 2 daca gusti genul.

| DanielBogdan explică (pentru KodrutZ):

Placa video o schimb maine!happy pentru maine ceva idei?

| KodrutZ a răspuns (pentru DanielBogdan):

Da, schimba tot daca tot te apuci. 8 GB de memorie, procesor/placa noi, sursa (presupun ca ai o flasneta chinezeasca de-alde Premier sau Deluxe, corecteaza-ma daca gresesc), abia dupa aia o placa video noua.