| TheRealAnonim a întrebat:

Buna, am o mica problema la un joc.
Este vorba de fortnite, cand il descarc si dau click pe el nu merge deloc, nu se incarca, tin sa mentionez ca am windows 10 si nu am schimbat nimic la el, trebuia sa schimb setarile?
cum laptop ul nu am probleme, imi merge chiar si cs go pe el destul de ok, ce ar trebuia sa fac?
processor:Intel(R) Celeron(R) CPU N3350 1.10GHz

Installed Memory RAM: 4.00 GB

System type: 64-bit Operating System, x64 Bassed processor

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Alte jocuri merg?
fortnite e din windows store?
ai drivere corecte de placa video
TI-A MERS VREODATA (intrebarea ta spune ca nu merge, nu ca nu MAI merge), alte jocuri merg? adica e posibil sa ai placa video de 12lei vechi integrata in placa de baza si sa nu suporte 3D pur si simplu

pe laptop poti sa ai un procesor mai rasarit cu placa video integrata in procesor nu in placa de baza si care sa fie un cat de cat... in celeron nu a fost/NU O SA FIE NICIODATA, pentru ca e cel mai ieftin procesor!