| Alex962 a întrebat:

As vrea sa imi iau CS:GO si nu stiu dacaimi merge, ma puteti ajuta? componente laptop: Processor: Intel (R) Celeron (R) CPU 1007U @ 1. 50GHz 1.50 GHz.
Installed memory (RAM): 4.00 GB (3.80 usable) System type: 64 bit Operating system

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Ce aberatii vorbesti acolo cu 6gb ram si gtx pentru cs:go? Daca nu esti informat nu mai dezinforma si pe altii.

4 răspunsuri:
| JustANone a răspuns:

Salut!
As vrea sa iti spun cu regret ca nu iti merge acest joc deoarece el consuma mai multe resurse decat system reuqirement-ul spune
Ai avea nevoie de minim un AMD ca al meu,
-6GB Ram
-AMD R7 200 Series 2gb 128b
-AMD A4-5300 APU
Sau
-Intel i3/i5
-4 GB RAM
-Nvidia Geforce GTX (orice GTX de 2 gb pe 128 biti)
Sper ca te ajuta acest raspuns chiar daca nu este unul satisfacator.
O zi faina!
JustANone

| Alex962 explică (pentru JustANone):

Totusi daca il iau si il instalez o sa imi mearga cu un fps mic? sau?

| Stef_Stefan_1983 a răspuns (pentru JustANone):

Merge

| JustANone a răspuns (pentru Alex962):

Încearcă să vezi cum îți merge in versiunea fara Steam de pe.Net,e probabil să ai FPS mic

| Mihai1810 a răspuns (pentru JustANone):

Ce aberatii vorbesti acolo cu 6gb ram si gtx pentru cs:go? Daca nu esti informat nu mai dezinforma si pe altii.