| CM_Catalin_1998 a întrebat:

Salut, am un Samsung Galaxy J5. Si i-am dat reset, pana cand am intampinat o problema : imi cere un cont google care a fost sincronizat anterior pe acest dispozitiv. Nu mai stiu email.ul si parola. ce sa fac? am incercat si cu sidesync si nu merge sad.

3 răspunsuri:
| Tudor123123 a răspuns:

Poti merge cu telefonul la un service unde repara telefoane si ei sigur te vor putea ajuta in legatura cu asta, chiar daca nu este stricat sau te poti duce la magazinul de unde ai cumparat telefonul.

| Anonimus345642235 a răspuns:

Și eu am avut aceeași problema cu un s5. M-am dus la magazinul de unde l-am luat ca sa ma trimită la service unde, într-adevăr mi l-au făcut. O sa coste ceva. Pe mine m-a costat 50 lei dar după nu am mai avut probleme cu el. I-am băgat un cont nou de la care nu am uitat nici email nici parola și chiar i-am mai dat odată reset, iar după mi-a mers deci se rezolva nu-ți face griji

| lecaionut a răspuns:

Dai reset si sterge toate datele telefonului, sigur merge.