| 11Lidya11 a întrebat:

Am o problema cam mare de ceva timp...nu imi mai merge nici un joc.Am windows 8 dar de obicei imi mergeau toate...acum nu stiu ce au.dau pe ele si nu se intampla nimic. Daca s-a intamplat cuiva va rog sa imi spuneti ce e de facut.App. daca reinstalez win oare va merge?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

De obicei jocurile vechi precum cs, nfs underground, etc nu prea sunt compatibile cu windows 8/8.1, ci jocurile mai noi aparute. Poate fi si o problema deoarece nu ti-ai instalat toti driverii corespunzatori ( direct x, driverul vga, Visual C++ sau net. framework.)

Bft!