| TeRReS a întrebat:

Am avut o problema cu pc-ul si a trebuit sa reinstalez windows-ul, inainte mergeau toate dar acum daca vreau sa intru intr-un joc imi apare o eroare despre DLL-uri si nu stiu cum sa fac sa porneasca jocul. Lasati-mi mai jos propuneri si sugestii dar va rog fara DLL Fixer ca nu merge. Va rog happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iei Direct X!

| TeRReS explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult mi-a mers big grin

6 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Dai update la DirectX. In general ar trebui sa rezolve cam toate problemele legate de.dll-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel mesaj cu DLL spune ca iti lipseste fisiere dll din calc. Poti baga din nou windows-ul in unitatea optica si in loc de instal dai repair.Nu sunt impatimit al jocurilor dar stiu ca erori cu dll asta semnifica. Dand repair, iti monteaza din nou acele fisiere lipsa.

| valy_9268 a răspuns:

Spune jocurile care nu iti merg, si exact mesajul erorii!

| valy_9268 a răspuns:

Da cand ai reinstalat windowsul, ai instalat, winrar? ai instalat Adobe flash player? Adobe reader, poate de Adobe flash player si reader ti so parea o prostie ca sunt numai pentru documente si internet, da nu, este important si la jocuri!

| CosmynComy a răspuns:

Depindee ce windows ai bagat pe el eu am bagat windows 7 pe pc-ul meu si tot asa imi dadea eroare cu DLL si am bagat windows xp SP3 si acum imi merge fara nici o problema! Sugestie---> schimba-ti windows-ul!