| RoRobby a întrebat:

Am o problema legata de grafica pe jocuri. In timpul lor daca ma uit la distanta grafica are efect de "scara" ca sa zic asa. Fie ca sunt stalpuri, geamuri, margini de cladiri, toate au probleme. Daca ma apropii de ele se cam misca asa iar cand sunt langa ele grafica revine la normal.
PC-ul este nou, are toate driverele la maxim si nu stiu ce sa mai fac. E cam deranjant cand ma joc. Poate suna stupid dar poate e de la monitor? Nu ma prea pricep dar monitorul are 7+ ani de cand il am. Problema aceasta era prezenta si la PC-ul vechi.
Daca aveti eventuale rezolvari as fi bucuros sa le aud. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Despre ce jocuri vorbim? Care sunt componentele pc'ului?
Fa un Screenshot si pune link aici sa vedem si noi.